לימוזינה להשכרה

אחד מהדברים שהכי כיף לעשות בהקשר של אירועים מיוחדים או מסיבות גדולות, זה להיכנס למקום האירוע באופן שייזכר לזמן רב. הדרך לעשות זאת היא בין היתר באמצעות לבוש מרשים, וכמובן הרכב שעמו מגיעים. לימוזינה נחשבת לכלי הרכב היוקרתי ביותר בכל הקשור להסעות של אנשים חשובים או חתן וכלה בדרך לחתונה, לכן הלימוזינה הפכה לפופולרית כל כך בארץ שלנו.

לאילו אירועים מתאים להזמין לימוזינה?

אורכה הייחודי של המכונית הבלתי נשכחת הזו, הופך אותה למתאימה לכל אירוע שאליו אתם רוצים לעשות רושם מיוחד בכניסה. ניתן לשכור לימוזינה עם נהג פרטי, מה שיאפשר לכם הנוסעים ליהנות מהנסיעה עצמה, וגם השכרת לימוזינה יכולה להתאים למגוון גילאים ומטרות, למשל:

  1. זוג שמתחתן ומעוניין ברכב מרשים שיוביל אותם לאולם.
  2. חברים שרוצים לנסוע ביחד למסיבת סיום התיכון, ומחפשים חוויה ובילוי יוצא דופן.

בלימוזינה יכולים לנסוע יחד כמה וכמה אנשים, בהתאם לגודלה, ואף לשבת זה מול זה במהלך הנסיעה ולא רק עם הפנים קדימה. צורת הישיבה הייחודית הזו מאפשרת להפוך את הלימוזינה למתחם בילויים קטן.

מה עושים בתוך הלימוזינה?

בשל צורתה האופיינית של המכונית, חברות המשכירות לימוזינה מציעות בדרך כלל גם חבילת בידור הכוללת חטיפים ושתייה לנוסעים בדרך. אתם יכולים ליהנות לא רק מהרכב עצמו, אלא משהות ובילוי משותף שלא יכול היה להתקיים באף מקום אחר וכל זה תוך שאתם נוסעים על הכביש.

גם אם מדובר בקטינים שעדיין לא מורשים לשתות אלכוהול, עדיין ניתן ליהנות ממשקאות קלים וכיבוד טעים, ומומלץ לסכם מראש הן על החבילה הספציפית אותה תזמינו והן על מספר השעות שבהן הלימוזינה תהיה לרשותכם.

לכמה זמן ניתן לשכור את הלימוזינה וכמה זה יעלה?

אפשר לשכור את הרכב היוקרתי גם לשעה אחת אם תרצו, ואפילו ליום שלם, במידה ואתם חתן וכלה שרוצים שהלימוזינה תלווה אתכם מהבוקר של יום החתונה, דרך הצילומים ועד לאירוע עצמו. התקציב הנדרש הוא דינמי מאוד, ויכול להגיע גם לכמה אלפי שקלים. מומלץ שתחליטו מלכתחילה כמה כסף אתם מעוניינים להשקיע בבילוי בתוך לימוזינה להשכרה, ולבקש הצעת מחיר רלוונטית.