רכישה מהאתר אמזון ישראל

אמזון היא חברה אמריקאית שהוקמה לפני למעלה מ30 שנים, ועסקה בתחילת דרכה במכירת ספרים דרך האינטרנט. בהמשך פעילותה של החברה התרחבה, ולמעשה כיום היא נחשבת לגדולה בעולם והדומיננטית מבין המתחרות שלה, בכל הנוגע למסחר מקוון של מוצרים מכל הסוגים. לאמזון ישנם סניפים בכל העולם, חלקם עושים משלוחים לישראל באופן מלא ומקצתם באופן חלקי. החברה העיקרית ה"נושפת בעורפה" של אמזון היא איביי, וההבדל ביניהם מתבטא בעיקר בכך שבאמזון, לעומת איביי, נמכרים אך ורק מוצרים חדשים.

מה יותר משתלם- להזמין מוצר מאמזון, או לחפש בחנויות בישראל?

הפופולריות של השופינג באינטרנט הלכה וגברה בשנים האחרונות, ועולה כל הזמן בזכות הגלובליזציה והתפתחות הטכנולוגיה. היכולת של הגולש לאתר בקלות דרך אמזון ישראל את המוצר שהוא רוצה, לבצע בעזרת כמה הקלקות פשוטות סקר שוק אמין ולהזמין את המוצר עד הבית, הפכה את אמזון ודומותיה לחברות הענק שהן היום.

מחירי המוצרים הנמכרים באמזון הם נמוכים באופן משמעותי לעומת העלות שלהם בחנויות פיזיות, וזה נכון ברוב המדינות בעולם. ניתן לראות פה ושם הבדלי מחיר בין אמזון האמריקאית לעומת אמזון הגרמנית, לדוגמה, אבל ככלל מדובר ברכישה מאוד משתלמת, הן מבחינת הסכום שתשלמו וכמובן בהיבט הנוחות, פשטות הקנייה והעובדה שהמוצרים מגיעים עד הבית.

שירות המשלוחים של אמזון הוא מהיעילים והמהירים בעולם

אחד הדברים שמתסכלים הרבה אנשים שנוהגים לבצע קניות באינטרנט, הוא שלוקח זמן רב ולפעמים שבועות שלמים, עד שההזמנה מגיעה. חשוב להבין שלא תמיד האשמה היא בדואר ישראל, ולפעמים לחברה שממנה הזמנתם את המוצרים יש לא מעט אחריות לגבי היעילות ומהירות השילוח. אמזון ידועה בכך שהמשלוחים שלה מגיעים מהר, ושברה שיא לפני מספר חודשים, כאשר השיקה בבריטניה את שירות המשלוחים באמצעות רחפן שלה- ואז הגיע משלוח לבית הלקוח בתוך 13 דקות בלבד מרגע ההזמנה. כמובן שאצלנו בארץ השילוח ייארך קצת יותר, ועדיין ניתן בהחלט לצפות לקבלת המוצרים עד הבית בתוך ימים ספורים.

ההרשמה לקניות דרך אמזון תדרוש מכם כמה דקות של מילוי פרטים, אך מהרגע שנרשמתם- תוכלו לבצע קניות בקלות ובנוחות רבה, מכל סניף של אמזון בעולם המבצע משלוחים לישראל.